Показано матеріалів: 1-5

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
    1 ліга                                                                          2 ліга
Лівчиці - Підзвіринець 2:1                           Тулиголови - НОВЕ СЕЛО
Переможне - Поляна 2:1                              3:2 (Тимунь В.,Лопушинський Д.)
Лівчиці – Підзвіринець 2:2, (1:0)
Новини ФК ПРОМІНЬ | Переглядів: 663 | Додав: IGOR90 | Дата: 13.09.2010 | Коментарі (0)

Рахунок матчу Нове Село - Грімне 2:0
Голи:Тимунь В-1(21 хв),Дуда І-1(64)
Склад ФК Промінь : Буньо В.,Шкутяк Петро, Косаняк І, Лешко Ю, Білобрин
Я, Бобер Р, Шкутяк Павло (Гуменчук О),Заваринський Володимир(Кордіяка Н.), Дуда Ігор,Білобрин В(Заваринський Василь),Тимунь В.
В цьому матчі зустрічались команди-невдахи першої частини чемпіонату,які перед його початком були одними із фаворитів виходу із групи і проходу в 8 кращих. Цей матч був центральним в 2 лізі,оскільки Нове Село мало 1 місце(15 очок)а Грімне 2(11 очок).Новосільські футболісти прагнули закріпитись на вершині турнірної таблиці і взяти реванш за поразку в чвертьфіналі весняного кубку в серії післяматчевих пенальті1:1(3:5),і їм це вдалося.
Матч розпочався за рівної гри і після кількох небезпечних ударів у виконанні футболістів з Грімного Новосільські гравці заволоділи невеликою перевагою яка на 21 хвилині втілелась у забитий гол-після передачі з правого флангу у виконанні Шкутяка Петра мяч потрапив до Тимуня Віталія який із 10 метрів пробив у правий верхній кут воріт без шансів для голкіпера Грімного.Після забитого гола гравці Променя інадалі продовжували атакувати.Зокрема можна відзначити удари Дуди Ігора і Тимуня Віталія з гри та Бобера Романа і Білобрина Ярослава зі штрафних ударів. Другий тайм розпочався з атак Сокола,які мали кілька непоганих можливостей відігратися,але на висоті був голкіпер Променя Буньо Віталій,якого визнали кращим гравцем матчу.Після 10-хвилинної переваги гравців Грімного Нове Село активізувалось і на 64 хвилині після розіграшу кутового з правого флангу між Білобрином Володимиром і Тимунем Віталієм,який зробив чудовий пас на дальню штангу-Дуда Ігор ледь непорвав сітку воріт,забивши другий гол в ворота суперників і свій четвертий в сезоні. Після другого голу новосільські футболісти мали ще декілька можливостей відзначитись,але вдало відстояв голкіпер Сокола.
Таким чином Промінь закріпився на 1 місці в 2 лізі відкритої першості м.Комарна 2010.
Новини ФК ПРОМІНЬ | Переглядів: 604 | Додав: Rooney | Дата: 08.09.2010 | Коментарі (0)

Футбольний клуб "Промінь" і всі його палкі вболівальники вітають з ювілеєм одного з кращих центральних півзахисників чемпіонату, Бобера Романа Михайловича...

Вітаємо!!!

Важливий матч для команди з Нового Села відбудеть у неділю 18 липня , брак очків спонукає лише на боротьбу за кожне очко , навіть проти такого суперника , що жодного разу не поступився в цьому чемпіонаті. Команда Нового Села  піднялася на 5-те місце після виїздної перемоги над Завидовичами з рахунком 1- 3 (Дуда І. , Заваринський В. ,Тимунь В. ). До бажаного 4-го місця лишається 2 очка тож в неділю думаю буде цікавий матч.

Рахунок матчу Чуловичі - Нове Село 6:1
Гол: Дуда І.(60 хв)
Склад ФК Промінь : Буньо В., Лопушинський Д(Андрушко І), Косаняк І, Лешко Ю, Білобрин Я, Заваринський Володимир, Бобер Р, Шкутяк Петро, Гуменчук О, Дуда Ігор, Заваринський Василь(Бручковський Т.).
Цей матч був одним із центральних в 3 турі відкритої першості м.Комарна.Команда Чулович прагнула реваншуватись після поразки від Променя в домашньому матчі 1/8 кубка,в якому господарі поля поступились з рахунком 3:4.І вже з перших хвилин матчу Чуловичі кинулись в атаку,після двох небезпечних ударів госпадарі на 3 хвилині матчу зусилями І.Балуха забивають 1 гол в ворота Нового Села.Після голу гра дещо заспокоїлась,і вже блище до завершення 1 тайму гравці Променя більше контролювали мяч,таким чином створюючи небезпеку біля воріт Чулович.Одним із небезпечних моментів на 41 хвилині після непорозуміння захисника і воротара не зумів скористатися Заваринський Василь,невлучивши у порожні ворота із 12 метрів.Цим моментом і завершив