3 тур Чуловичі - Нове Село 6:1

Рахунок матчу Чуловичі - Нове Село 6:1
Гол: Дуда І.(60 хв)
Склад ФК Промінь : Буньо В., Лопушинський Д(Андрушко І), Косаняк І, Лешко Ю, Білобрин Я, Заваринський Володимир, Бобер Р, Шкутяк Петро, Гуменчук О, Дуда Ігор, Заваринський Василь(Бручковський Т.).
Цей матч був одним із центральних в 3 турі відкритої першості м.Комарна.Команда Чулович прагнула реваншуватись після поразки від Променя в домашньому матчі 1/8 кубка,в якому господарі поля поступились з рахунком 3:4.І вже з перших хвилин матчу Чуловичі кинулись в атаку,після двох небезпечних ударів госпадарі на 3 хвилині матчу зусилями І.Балуха забивають 1 гол в ворота Нового Села.Після голу гра дещо заспокоїлась,і вже блище до завершення 1 тайму гравці Променя більше контролювали мяч,таким чином створюючи небезпеку біля воріт Чулович.Одним із небезпечних моментів на 41 хвилині після непорозуміння захисника і воротара не зумів скористатися Заваринський Василь,невлучивши у порожні ворота із 12 метрів.Цим моментом і завершився 1 тайм.2 тайм розпочався з атак господарів поля.Однак після цього Нове Село перехопило ініціативу,і на 60 хвилині після передачі Бобера Романа неймовірної краси гол з 30 метрів забив Дуда Ігор. Після цього команда господарів перехопила ініціативу і за 5 хвилин зуміла тричі відзначитись у воротах Новосільських футболістів.Ще два мячі було забито за останні 10 хвилин після помилок захисту Нового Села.

Переглядів: 11 | Додав: Rooney | Рейтинг: 0.7/3

Категорія: Новини ФК ПРОМІНЬ | Додав: IGOR90 (19.05.2010)
Переглядів: 466 | Рейтинг: 0.0/0