16 березня відбулося жеребкування чвертьфіналу Кубка Комарна.
Жеребкування кубка УЄФА: "Дніпро" зустрінеться з "Белінцоною"
"ПРОМІНЬ"НОВЕ СЕЛО - «Сокіл»   Грімне
«Хуртовина» Комарно - «Верещиця»  Порічне

... Читати далі »
Переглядів: 953 | Добавив: IGOR90 | Дата: 17.03.2010 | Комментарі (1)

Моуріньйо: Просто я завжди перемагаю на Стемфорд БріджГоловний тренер Інтера Жозе Моуріньйо розповів, що він відчуває після перемоги над Челсі в 1 / 8 фіналу Ліги Чемпіонів (1:0), пояснив причини цього успіху і розповів про свої відносини з головним тренером Челсі Карло Анчелотті.

"Зараз я найщасливіший тренер у світі. Це чудовий день для Інтера, який стільки років не міг подолати бар'єр 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Ми отримали путівку до чвертьфіналу заслужено, завдяки всім гравцям, які з першої і до останньої хвилини чудово виконували свою роботу.

Я добре знайомий з Челсі, знаю, що таке грати на Стемфорд Брідж, тому розумів, що домогтися рахунку 0:0, зігравши від оборони, буде неможливо, тому ми зіграли в атакуючій манері. Ми були ш ... Читати далі »

Переглядів: 535 | Добавив: IGOR90 | Дата: 17.03.2010 | Комментарі (0)