free counters

Головна » 2010 » Жовтень » 4 » Кейт вибачився перед вболівальниками за гру з "Блекпулом"
21:06

Кейт вибачився перед вболівальниками за гру з "Блекпулом"
Нападник "Ліверпуля" Дірк Кейт приніс вибачення вболівальникам клубу після домашньої поразки в матчі 7-го тура прем'єр-ліги від "Блекпула" з рахунком 1:2.
Нагадаємо, що після цієї невдачі прославлений клуб потрапив у зону вильоту.
"Матч із "Блекпулом" дуже розчарував. Це, імовірно, одна з найжахливіших поразок у моїй кар'єрі. Хочу принести свої вибачення вболівальникам "Ліверпуля". Перше, що ми повинні зробити, це повернути собі впевненість у власних силах і почати перемагати.
Шкода, що зараз наступає перерва, пов'язана з іграми збірних, і цей вантаж буде довго висіти над нами. Результат ми показали поганий, але в другому таймі прагнули відігратися", - цитує championat.ru з посиланням на Sky Sports слова голландця.
Переглядів: 440 | Додав: IGOR90 | Теги: Дірк Кейт, Блекпул | Рейтинг: 0.0/0