free counters

Головна » 2010 » Вересень » 8 » ЄВРО 2012. Росія програла Словакам
19:52

ЄВРО 2012. Росія програла Словакам
РосіяЗбірна  Росії вдома поступилася збірній Словаччині (0 - 1), пропустивши гол в другому таймі відбірного матчу до ЄВРО 2012.
Господарі активно почали матч, з перших хвилин включивши пресинг.  Але стартовий натиск росіян ні до чого не провів: словаки дуже впевнено і уважно грали в захисті.А на 27 хв матчу  словаки збили гол : Акінфеєв помилився при передачі на Березуцького , і м'яч опинився у Стоха, що з лінії штрафного відправив м'яч у сітку воріт. Росія відповіла в кінці тайму ударом Погребняка у нижній кут воріт , але м'яч потрапив у сітку з іншої сторони воріт. Дебют другого тайму був за збірною Росії , проте в самому кінці зустрічі словаки могли подвоїти свою перевагу, не реалізувавши вихід два в одного.
Переглядів: 544 | Додав: IGOR90 | Рейтинг: 0.0/0