Яке місце займе ФК"Промінь" цього чемпіонату ?

free counters

Головна » 2010 » Вересень » 13 » Чемпіонат України: результати
14:54

Чемпіонат України: результати
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Шахтар, Динамо Київ, Дніпро, Оболонь, ВорсклаГоловною подією дев'ятого туру чемпіонату України з футболу стала поразка лідера - донецький "Шахтар" поступився вперше в нинішньому сезоні, програвши в Києві "Оболоні" (0:1). Втім, швидше за все, уболівальників гірників засмутило не стільки поразка, скільки важка травма Фернандіньо, який навряд чи допоможе команді в груповому турнірі Ліги чемпіонів.
Осічкою лідера скористалися переслідувачі. "Динамо" навіть за відсутності Шевченка не мало проблем з аутсайдером чемпіонату - запорізьким "Металургом". Відзначимо перший гол у чемпіонаті Артема Мілевського, який реалізував пенальті в дебюті другого тайму.
Три очки відвіз з Полтави і "Дніпро", який переграв "Ворсклу" - 2:0. Таким чином, підопічним Володимира Безсонова вдалося перервати безвиграшну серію, яка склала три матчі.
Верхній рядок турнірної таблиці чемпіонату України з футболу продовжує очолювати "Шахтар". Щоправда, тепер гірники випереджають найближчого переслідувача - київське "Динамо" - лише на два очки.
"Металург" (Д) - "Кривбас" - 2:2 (1:1)
Голи: Хомченовський, 3 (0:1), Клейтон, 7 (1:1), Мгуні, 74 (2:1), Максимов, 79 (2:2).
"Динамо" - "Металург" (З) - 2:0 (1:0)
Голи: Нінкович, 45, Мілевський, 52-пен.
Неділя, 12 вересні
"Іллічівець" - "Карпати" - 2:3 (0:3)
Голи: Голодюк, 4 (0:1), Зеньов, 24 (0:2), Кожанов, 43 (0:3), Козоріз, 50 (1:3), Антонов, 73 (2:3).
"Ворскла" - "Дніпро" - 0:2 (0:1)
Голи: Коноплянка, 2, Назаренко, 79.
"Металіст" - "Зоря" - 3:0 (2:0)
Голи: Валяєв, 40, А. Воробей, 44, Хав'єр, 82.
Переглядів: 587 | Додав: IGOR90 | Рейтинг: 0.0/0